Şeffaf Sticker yaygın olarak kullanılan etiketlerden biridir. sürekli kullanılan etiketlerden farklı olarak Şeffaf stickerda renkli bir zemin olmaz. Bundan dolayı logonuzu insanların önüne koyarak ilgiyi çekmiş olursunuz.
Neden Matbaaev ?
Matbaaev firmanız için kurumsal bir kimlik oluştururken,Şeffaf Sticker tasarımını ve kalitesini göz önünde bulundurur.Matbaaevi ayıran en büyük özellik ürününüzün hızlı ve kaliteli olarak basılmasıdır.Sipariş vereceğiniz Şeffaf Sticker tasarımından basımına kadar olan tüm süreci takip edip müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Matbaaev’den vereceğiniz Şeffaf Sticker siparişi ile müşterilerinizde ve sektörde bıraktığınız iz çok daha akılda kalıcı ve dikkat çekici olacaktır.
Matbaaev’den sipariş verebileceğiniz Şeffaf Sticker modellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir.
menü siparişi vermek için;
İlk adım sipariş vereceğiniz Şeffaf Sticker üstünde yazacak olan bilgileri belirlemek ve logo tasarımı için tasarım ekibimizle görüşmek. Daha sonra Şeffaf Sticker de belirtmek istediğiniz özellikleri söylemek. Şeffaf Sticker ile ilgili tüm detaylar tamamlandığında onayınızı alıp basıma gönderiyoruz.
www.matbaaev.com internet adresinden ya da iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.