Tahsilat makbuzu evrak, mal, para ya da buna benzer önemli kağıtların teslim alındığını kanıtlamak için düzenlenen makbuzdur. Bu makbuz çeşidiyle; Müşterinizin işletmenizden aldığı hizmet veya ürünün karşılığında gerekli ödemeyi yaptığını belgeleyebilirsiniz.
Neden Matbaaev ?
Matbaaev firmanız için kurumsal bir kimlik oluştururken Tahsilat Makbuzu tasarımını ve kalitesini göz önünde bulundurur.Matbaaevi ayıran en büyük özellik ürününüzün hızlı ve kaliteli olarak basılmasıdır.Sipariş vereceğiniz Tahsilat Makbuzu tasarımından basımına kadar olan tüm süreci takip edip müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Matbaaev’den vereceğiniz Tahsilat Makbuzu siparişi ile müşterilerinizde ve sektörde bıraktığınız iz çok daha akılda kalıcı ve dikkat çekici olacaktır.
Matbaaev’den sipariş verebileceğiniz Tahsilat Makbuzu modellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir.
Tahsilat Makbuzu siparişi vermek için;
İlk adım sipariş vereceğiniz Tahsilat Makbuzu üstünde yazacak olan bilgileri belirlemek ve logo tasarımı için tasarım ekibimizle görüşmek. Daha sonra Tahsilat Makbuzu da belirtmek istediğiniz özellikleri söylemek. Tahsilat Makbuzu ile ilgili tüm detaylar tamamlandığında onayınızı alıp basıma gönderiyoruz.
www.matbaaev.com internet adresinden ya da iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz