Kurumsal Web Tasarım

Fark yaratmak için

Kurumsal web siteleri, işletmenizin kimliği, hizmet verdiği alanları ve firmanın vizyonunu yansıtan, güncel teknolojileri kullanarak profesyonel olarak tasarlanmış internet siteleridir.

Günümüzde kurumsal internet sitelerinin bir çoğu, site yöneticisi tarafından güncellenebilir şekilde yapılmaktadır. Bu sitelerin arka planında içerik yönetim sistemi (CMS) olarak adlandırılan yazılımlar bulunmaktadır. Bu yazılımlarla çalışan internet sitelerine halk arasında güncelleme panelli internet siteleri de denilmektedir. Bu yazılımların ilk sahip olma maliyetleri olsa da ilerleyen zamanlarda güncelleme konusunda getirdiği kolaylık, hız ve maliyet avantajı sebebi ile tercih edilmektedir.

Matbaaev, kendi bünyesindeki yazılım uzmanları tarafından geliştirdiği CTPress® yazılımı ile müşterilerine, stabil, sorunsuz ve esnek bir CMS yazılımı sunmaktadır. Kurumsal web tasarım için CTPress® kullanmak, güncelleme kolaylığı sağlar.

Matbaaev yaptığı tüm yazılımlarla müşterilerinin bu alandaki işlerini kolaylaştırmak için çalışmaktadır.

Matbaaev, profesyonel tasarım anlayışı ile, brief aşamasından test aşamasına dek, projenizi özenle ve titizlikle tamamlar.

Services