Kurumsal – Matbaaev

Tarihçe

MATBAAEV REKLAM AJANSI VE MATBAACILIK HİZMETLERİ

1942 yılında başlayan ve günümüze kadar son teknolojinin her zaman yakın takipçisi olan kendi bünyesinde de Matbaası bulunan Dededen Toruna uzanan geniş kapsamlı ve işinde uzmanlaşmış profesyonellerle çalışan farklı ve yenilikçi bir Reklam Ajansı ve Matbaa’dır. 2003 yılı itibariyle kendine özgü bir şekilde Tasarım dünyasının her daim birebir takipçiliğini yaparak kendini bu alanda en ön sıralarda bulmuş özel bir Reklam Ajansı ve Matbaadır. Bünyesine katılan müşterilerine yeni Trend tasarımları ile her zaman farkını ön planda göstererek müşterilerinden tam not almıştır.

2013 yılı itibariyle Grafik Tasarım programlarını Adobe Creative Cloud ile bizzat programların merkezi olan Amerika ile online olarak gerçekleştirerek, kendi bünyesideki Mac bilgisayarlarını her zaman güncel tutmaktadır. Tasarımlarında kullanmış olduğu Adobe Typekit orjinal fontlarıyla her zaman kendine özgü bir tasarım anlayışı vardır. Bunlar ile beraber yapmış olduğu Kurumsal, Mobil ve Responsive Web Tasarımları ile de adından söz ettirmiştir.
Kullanmış olduğu 1.Sınıf Kağıt ile beraber CMYK boya ve Özel Pantone boyalarıyla 1.sınıf bir hizmet sunmaktadır, Müşterilerimizin kendilerini özel hissetmeleri için birbirinden farklı kağıt kataloglarımızda Ajansımızda mevcuttur.

Müşterilerimizin memnuniyeti ile beraber her geçen gün kendi bünyesinde markalaşan Matbaaev Reklam Ajansı sizleride aralarında görmekten mutluluk duyacaktır.

VİZYONUMUZ
Reklamcılık ve matbaacılık alanında başarımızı kalıcı ve sürekli hale getirerek ihtiyaçları öngörüp beklentileri en kısa sürede karşılamak ,tedarik ve hizmetlerin gereklerini kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üreterek zamanında teslimat prensibinden ve üstün kalite anlayışından ödün vermeden gerçekleştirerek sizlere en iyi hizmeti sunmak.

MİSYONUMUZ
Reklamcılık ve Matbaacılık sektöründe yılların tecrübesi ve bilgi birikimiyle birlikte çeşitli sektörlerde verdiğimiz hizmetleri bir çatı altında toplayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

DEĞERLERİMİZ
* İş etiğine olan bağlılığımızla birlikte iş ortaklarımız ve çalışanlarımızda yarattığımız güvenin kalıcı değerler yaratacağına inanıyoruz.
* Matbaa sektöründe müşteri ihtiyaçlarına yüksek kaliteli, en ekonomik ve en hızlı bir şekilde cevap verebilmek için çok çalışıyoruz.
* Bulunduğumuz mevcut durumumuzu koşullara göre emin adımlarla genişletiyoruz.
* Müşteri ihtiyaçlarını doğru anlayıp, beklentileri tamamıyla karşılayacak çözümler üretiyoruz.
* Tecrübelerimiz sayesinde müşteri taleplerini ürün veya hizmeti, teslim etmeden önce öngörüyoruz.
* Gelişmeye ve yeniliklere açık bir kurum olmanın gereklerini yerine getirmeyi öncelikli tutuyoruz.
* Hammadde seçiminden, üretim aşamasına ve müşteriye ürün teslim edinceye kadar memnuniyetten kesinlikle ödün vermemekteyiz.

Call Now Button
Fiyat Bilgisi Almak İçin Tıklayınız