10×21 gibi standart tek yaprak el ilanları için ince ve orta yani 115 gr, 135 gr ve 170 gr parlak veya mat kuşe kağıt kullanılır.
El ilanı, genellikle kalabalık yerlerde dağıtılan bir reklam malzemesidir. bir kampanyayı bildirmek, çalışan aramak ya da etkinlik duyurmak için dağıtılabilir.El ilanının en göze çarpan özelliği ise broşürden ayrı olarak detaya girmeden doğrudan verilmek istenen bilgiyi görsellerle destekleme yaparak kolay ve anlaşılan şekilde sunmasıdır.Sokaklarda elden verilebilir ya da ilan panolarına asılarak dikkat çekebilir.
Neden Matbaaev ?
Matbaaev firmanız için kurumsal bir kimlik oluştururken, el ilanının tasarımını ve kalitesini göz önünde bulundurur.Matbaaevi ayıran en büyük özellik ürününüzün hızlı ve kaliteli olarak basılmasıdır.Sipariş vereceğiniz 10×21 el ilanını tasarımından basımına kadar olan tüm süreci takip edip müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Matbaaev’den vereceğiniz 10×21 el ilanı siparişi ile müşterilerinizde ve sektörde bıraktığınız iz çok daha akılda kalıcı ve dikkat çekici olacaktır.
Matbaaev’den sipariş verebileceğiniz 10×21 el ilanı modellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir.
10×21 el ilanı siparişi vermek için;
İlk adım sipariş vereceğiniz 10×21 el ilanı üstünde yazacak olan bilgileri belirlemek ve logo tasarımı için tasarım ekibimizle görüşmek. Daha sonra 10×21 el ilanında belirtmek istediğiniz özellikleri söylemek. 10×21 el ilanınızla ilgili tüm detaylar tamamlandığında onayınızı alıp basıma gönderiyoruz.
www.matbaaev.com internet adresinden ya da iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.