Kırlangıç bayrak genel olarak şirketlerin reklam ve tanıtım amaçlı bastırmış olduğu bayrak çeşitlerindendir. Kırlangıç flama bayrağı da olarak bilinir. şirketler, logolarınının basılı olduğu kırlangıç bayrak baskılarını genellikle iş yerlerinde veya fuarda, açılışlarda, seminer gibi etkinliklerde kullanırlar.
Kırlangıç bayrak, kullanım yerine veya şekline göre daha farklı ebatlarda bastırıladabillir. Bir ucunda pvc boru ve ip bulunmaktadır, dolayısıyla asıldığı yerde daha sağlam durabilir. Genel olarak suya dayanıklı saten kumaş kullanılarak baskı şeklinde yapılır. Suya dayanıklı olmasıyla birlikte kırlangıç bayraklarının hem iç hem de dış mekanlarda kullanılması sağlanır. promosyon kırlangıç bayrak konusunda matbaaev müşterilerine hem yüksek kaliteli hem de uygun promosyon kırlangıç bayrak fırsatını sunar.
Türkiye’deki büyük kurumsal şirketlerin 1 numaralı tercihi Matbaaev ile beraber kırlangıç bayrak dışında yüzlerce matbaa ve baskı ürünlerini uygun ve kolay şekilde satın alabilirsiniz alabilirsiniz.