Logo baskı bardak altlığı promosyon ürünü olarak oldukça fazla kullanılan bir üründür. iş yerleri logolarını, iletişim bilgilerini veya pazarlama iletilerini marka kişiliğine en uygun olanı tasarlayarak bardak altlığı baskı yaptırırlar. Baskısı yapılmış olan bardak altlıkları iş yerininin tanıtımını yapmak ve yeni müşteri kazanmak amacıyla promosyon olarak dağıtılır.
iş yerinizin logosunun olduğu bardak altlıkları evlerde, ofislerde ve restoran kullanılmaya başlandıkça daha fazla insana ulaşarak tanıtımınız devam eder . Bundan dolayı şirketinize yapacağı destek düşünüldüğü vakit bardak altlığı baskı ürünü oldukça kar içeren ve başarılı bir üründür.
Pek çok sayıda bardak altlığı çeşidi vardır. PVC bardak altlığı ve karton bardak altlığı fiyatının da uygun olmasının etkisiyle en çok satışı olan bardak altlığı çeşitlerindendir. Mantar bardak altlığı ise şıklığı ve kullanım süresinin çok daha uzun olması nedeniyle şirketinizi en iyi şekilde temsil eden bir üründür.
Türkiye’deki büyük kurumsal şirketlerin 1 numaralı tercihi Matbaaev ile beraber bardak altlığı çeşitlerinin dışında yüzlerce matbaa ve baskı ürünlerini uygun ve kolay şekilde satın alabilirsiniz alabilirsiniz.