şirketlerin kendi reklam çalışmaları içerisinde olan promosyon çakmak oldukça etkisi olan bir üründür. Çakmağın üst kısmına firmanın ismi, logosu ve telefonu gibi detayların yapılması kolay olduğundan ve ürünlerin insanlar tarafından çokça tüketilmesinden dolayı şirketler çokça bu ürünün kullanımını sağlamaktadır.
Promosyon çakmaklar fiyat açısından farklı kategorilerde üretilmektedir uygun promosyon çakmak olduğu gibi maaliyeti fazla çakmaklarda vardır. Logo baskısı, ne süre kullanılabileceği, kaç adet basılması gerektiği gibi bazı konular çakmakların fiyatlarını değiştiren en gerekli unsurlar arasında yer alıyor. şirketler rahatlıkla bu baskılı çakmakların reklamını yapabilirler . Özel olarak açık hava da restoranlara gelen müşterilerin sigaralarını içebilmesi için masaların üzerine bu ürünlerden bırakılabilir. Bu olay hem mekan reklamı açısından hem de müşterinin memnun olması açısından kesinlikle son derece önemli bir detaydır. Model ve rengine kadar her detay promosyon çakmaklar üzerinde önemli rol oynar. Bundan dolayı da bir baskılı çakmak üzerine işlem yapılmadan önce renginin ve şirket logosunun kesinlikle karşılaştırmasının yapılması gerekir. Renk bile bir çakmağın fiyatını etkilerken şirketler kendi reklamlarının daha iyi görünmesini sağlamak için en doğru seçimi yapmaları gerekmektedir. Genel olarak açık renk tonları promosyon çakmak için her zaman uygun olan tonlardır. Bu tonların sayesinde firmanın ismi ve logosu daha çok ön plana çıkmaktadır.promosyon çakmak istanbul da lider üretici markası olan matbaaev şirketinizin tanıtımında kaliteli ve uygun fiyatlar sunarak markanızı bir adım ileriye taşımaktadır.
Türkiye’deki büyük kurumsal şirketlerin 1 numaralı tercihi Matbaaev ile beraber çakmak dışında yüzlerce matbaa ve baskı ürünlerini uygun ve kolay şekilde satın alabilirsiniz alabilirsiniz.