Promosyon kalem Kullanımı bu kadar yaygın olan bir ürünün reklamını yapmak isteyen şirketler tarafından tercih edilebilmesi gereken en iyi ürünlerin başında gelmektedir. Eşantiyon kalemde denilebilen promosyon kalemler genellikle şirketlerin logosunun, adresinin ve iletişim bilgilerinin yer alacağı şekilde basılmaktadır. restoranlar, oteller, kurumsal şirketler, bankalar,eğitim ve etkinlik düzenleyen organizasyon şirketleri vb. birden fazla sektör için baskılı kalemler oldukça güzel ve gayet kullanışlı bir reklam aracıdır.
Promosyon kalem çeşitlerimiz ise Naturel Kurşun Kalem, Metal Kalem ve Plastik Kalem’dir. Baskılı promosyon kalem ürününüzü seçerken kullanacak olan kitlenin hangi kalemi isteyeceğini düşünerek seçmeniz gerekmektedir. Promosyon kalem baskı konusunda ise kesinlikle baskı kalitesini de es geçmemeniz gerekmektedir. Promosyon kalem konusunda matbaaev müşterilerine hem yüksek kaliteli hem de uygun promosyon kalemlerin fiyat fırsatını sunar.
Türkiye’deki büyük kurumsal şirketlerin 1 numaralı tercihi Matbaaev ile beraber kalemler dışında yüzlerce matbaa ve baskı ürünlerini uygun ve kolay şekilde satın alabilirsiniz alabilirsiniz.