A3 tek kırım broşür de Açık Ebatı 29,7×42 cm olarak kullanılır Kapalı Ebat ise 21×29,7 cm kullanılır sayfa sayısı 4 baskı şekli ön ve arka şeklindedir kağıt gramajı ise 130,170,200 ve 350 gr olabilir cilti ise katlamadır. minimum 1000 adet üretilmektedir üretim süresi se 4-5 iş günüdür
Broşür şirket ,ürün tanıtımı için basılan ve çok kullanılan matbaa ürünüdür. Dikkat çekici ve açıklayıcı bir reklam ürünüdür . Broşür sayesinde insanlar, şirketin ürünleri veya hizmetleri hakkında bilgilenirler. Bu durumda ise, söz konusu şirketin tercih katsayısını arttırmaya yardım eder ve hedef kitlelerin artmasıyla birlikte başarıya ulaşır.
Neden Matbaaev ?
Matbaaev firmanız için kurumsal bir kimlik oluştururken, broşürün tasarımını ve kalitesini göz önünde bulundurur.Matbaaevi ayıran en büyük özellik ürününüzün hızlı ve kaliteli olarak basılmasıdır.Sipariş vereceğiniz A3 Tek Kırım Broşürün tasarımından basımına kadar olan tüm süreci takip edip müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Matbaaev’den vereceğiniz A3 Tek Kırım Broşür siparişi ile müşterilerinizde ve sektörde bıraktığınız iz çok daha akılda kalıcı ve dikkat çekici olacaktır.
Matbaaev’den sipariş verebileceğiniz A3 Tek Kırım Broşür modellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir.
A3 Tek Kırım Broşür siparişi vermek için;
İlk adım sipariş vereceğiniz A3 Tek Kırım Broşür üstünde yazacak olan bilgileri belirlemek ve logo tasarımı için tasarım ekibimizle görüşmek. Daha sonra A3 Tek Kırım Broşüründe belirtmek istediğiniz özellikleri söylemek. A3 Tek Kırım Broşürünüzle ilgili tüm detaylar tamamlandığında onayınızı alıp basıma gönderiyoruz.
www.matbaaev.com internet adresinden ya da iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.