A4 2 Kırım Broşür de Açık Ebatı 21×29,7 cm olarak kullanılır kapalı ebat ise 10×21 cm kullanılır sayfa sayısı 4 baskı ise ön ve arka şeklindedir kağıt gramajı 130,170,200 ve 350 gr olabilir. cilti ise katlamadır minimum 1000 adet üretilmektedir üretim süresi se 4-5 iş günüdür
Neden Matbaaev ?
Matbaaev firmanız için kurumsal bir kimlik oluştururken, broşürün tasarımını ve kalitesini göz önünde bulundurur.Matbaaevi ayıran en büyük özellik ürününüzün hızlı ve kaliteli olarak basılmasıdır.Sipariş vereceğiniz A4 2 Kırım Broşür tasarımından basımına kadar olan tüm süreci takip edip müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Matbaaev’den vereceğiniz A4 2 Kırım Broşür siparişi ile müşterilerinizde ve sektörde bıraktığınız iz çok daha akılda kalıcı ve dikkat çekici olacaktır.
Matbaaev’den sipariş verebileceğiniz A4 2 Kırım Broşür modellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir.
A4 2 Kırım Broşür siparişi vermek için;
İlk adım sipariş vereceğiniz A4 2 Kırım Broşür üstünde yazacak olan bilgileri belirlemek ve logo tasarımı için tasarım ekibimizle görüşmek. Daha sonra A4 2 Kırım Broşüründe belirtmek istediğiniz özellikleri söylemek. A4 2 Kırım Broşürünüzle ilgili tüm detaylar tamamlandığında onayınızı alıp basıma gönderiyoruz.
www.matbaaev.com internet adresinden ya da iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.