A4 El İlanında Ebatı 21×29,7 cm olarak kullanılır sayfa sayısı 2 dir baskı ise ön ve arka şeklindedir kağıt gramajı 130,170,200 ve 350 gr olabilir. kesim kesim ise düz kesimdir. Minimum 1000 adet üretilmektedir üretim süresi se 4-5 iş günüdür.
Neden Matbaaev ?
Matbaaev firmanız için kurumsal bir kimlik oluştururken, el ilanının tasarımını ve kalitesini göz önünde bulundurur.Matbaaevi ayıran en büyük özellik ürününüzün hızlı ve kaliteli olarak basılmasıdır.Sipariş vereceğiniz A4 El İlanını tasarımından basımına kadar olan tüm süreci takip edip müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Matbaaev’den vereceğiniz A4 El İlanı siparişi ile müşterilerinizde ve sektörde bıraktığınız iz çok daha akılda kalıcı ve dikkat çekici olacaktır.
Matbaaev’den sipariş verebileceğiniz A4 El İlanı modellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir.
A4 El İlanı siparişi vermek için;
İlk adım sipariş vereceğiniz A4 El İlanı üstünde yazacak olan bilgileri belirlemek ve logo tasarımı için tasarım ekibimizle görüşmek. Daha sonra A4 El İlanında belirtmek istediğiniz özellikleri söylemek. A4 El İlanınızla ilgili tüm detaylar tamamlandığında onayınızı alıp basıma gönderiyoruz.
www.matbaaev.com internet adresinden ya da iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.