Plike kağıttan üretilen kartvizitler ipeksi dokusu ile serigraf boyaların canlılığı sayesinde mükemmel sonuç veriyor. Kartvizitlerle müşterileriniz karşısında kendinizi özel hissedeceksiniz.
Neden Matbaaev ?
Matbaaev firmanız için kurumsal bir kimlik oluştururken, kartvizitin tasarımını ve kalitesini göz önünde bulundurur.Matbaaevi ayıran en büyük özellik ürününüzün hızlı ve kaliteli olarak basılmasıdır.Sipariş vereceğiniz Altın + Gümüş Baskılı Plike Kartvizitinizi tasarımından basımına kadar olan tüm süreci takip edip müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.Matbaaev’den vereceğiniz Altın + Gümüş Baskılı Plike Kartvizit siparişi ile müşterilerinizde ve sektörde bıraktığınız iz çok daha akılda kalıcı ve dikkat çekici olacaktır.
Matbaaev’den sipariş verebileceğiniz Altın + Gümüş Baskılı Plike Kartvizit modellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir.
Altın + Gümüş Baskılı Plike Kartvizit siparişi vermek için;
İlk adım sipariş vereceğiniz Altın + Gümüş Baskılı Plike kartvizit üstünde yazacak olan bilgileri belirlemek ve logo tasarımı için tasarım ekibimizle görüşmek. Daha sonra Altın + Gümüş Baskılı Plike kartvizitinizde belirtmek istediğiniz özellikleri söylemek. Altın + Gümüş Baskılı Plike Kartvizitinizle ilgili tüm detaylar tamamlandığında onayınızı alıp basıma gönderiyoruz.
www.matbaaev.com internet adresinden ya da iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.