Gofreli kartvizitlere dokunduğunuz anda fark hemen hissedilir. Kartvizitinizin istediğiniz bölgelerinde (logo, unvan vs.) kabartma seçeneğini kullanabilirsiniz. Kabartılan kısma lak işlemi de uygulanabilir. Böylece kartınızın kalitesi artar ve daha prestijli hale halir. Bu işlemde folyaların mat kısmı baskı bölümüne , parlak kısmı ise kalıp kısmına gelecek şekilde takılır ve istenildiği gibi lak yapılır.

Neden Matbaaev ?
Matbaaev firmanız için kurumsal bir kimlik oluştururken, kartvizitin tasarımını ve kalitesini göz önünde bulundurur.Matbaaevi ayıran en büyük özellik ürününüzün hızlı ve kaliteli olarak basılmasıdır.Sipariş vereceğiniz Altın Varaklı Gofre Kartvizitinizi tasarımından basımına kadar olan tüm süreci takip edip müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.Matbaaev’den vereceğiniz Altın Varaklı Gofreli Kartvizit siparişi ile müşterilerinizde ve sektörde bıraktığınız iz çok daha akılda kalıcı ve dikkat çekici olacaktır.
Matbaaev’den sipariş verebileceğiniz Altın Varaklı Gofreli Kartvizit modellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir.
Altın Varaklı Gofreli Kartvizit siparişi vermek için;
İlk adım sipariş vereceğiniz Altın Varaklı Gofreli kartvizit üstünde yazacak olan bilgileri belirlemek ve logo tasarımı için tasarım ekibimizle görüşmek. Daha sonra Altın Varaklı Gofreli kartvizitinizde belirtmek istediğiniz özellikleri söylemek Altın Varaklı Gofreli Kartvizitinizle ilgili tüm detaylar tamamlandığında onayınızı alıp basıma gönderiyoruz.
www.matbaaev.com internet adresinden ya da iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.