Matbaacılık sektöründe “yaldız” olarak da bilinen altın ve gümüş metalik yüzey görünümlü baskı tekniğine verilen isimdir. Kartvizitler arasında dokusu ve vermiş olduğu his ile farklı olan Kartvizit markanızın imajını ve insanlar üzerindeki etkisini arttıran modelleri ve profesyonel tasarım ekibimizle size en güzel şekilde sunulmaktadır.
Neden Matbaaev ?
Matbaaev firmanız için kurumsal bir kimlik oluştururken, kartvizitin tasarımını ve kalitesini göz önünde bulundurur.Matbaaevi ayıran en büyük özellik ürününüzün hızlı ve kaliteli olarak basılmasıdır.Sipariş vereceğiniz Altın Varaklı Kartvizitinizi tasarımından basımına kadar olan tüm süreci takip edip müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Matbaaev’den vereceğiniz Altın Varaklı Kartvizit siparişi ile müşterilerinizde ve sektörde bıraktığınız iz çok daha akılda kalıcı ve dikkat çekici olacaktır.
Matbaaev’den sipariş verebileceğiniz Altın Varaklı Kartvizit modellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir.
Altın Varaklı Kartvizit siparişi vermek için;
İlk adım sipariş vereceğiniz Altın Varaklı kartvizit üstünde yazacak olan bilgileri belirlemek ve logo tasarımı için tasarım ekibimizle görüşmek. Daha sonra Altın Varaklı kartvizitinizde belirtmek istediğiniz özellikleri söylemek Altın Varaklı Kartvizitinizle ilgili tüm detaylar tamamlandığında onayınızı alıp basıma gönderiyoruz.
www.matbaaev.com internet adresinden ya da iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.