Hem görsel, hemde masa düzensizliğini önlemek için desenli, istediğiniz kağıt ve gramajlarda özel ve düz kesimli olarak üretilen genellikle Cafe,Restaurant ve Fastfood tarzı yerlerde sunum ve reklam amacıyla kullanılan firmanızın tanıtımını yapabileceğiniz etkili bir üründür.restoranda soflarınıza şıklık katacak amerikan servis modellerini matbaaev’de bulabilirsiniz.
Neden Matbaaev ?
Matbaaev firmanız için kurumsal bir kimlik oluştururken, Amerikan servis tasarımını ve kalitesini göz önünde bulundurur.Matbaaevi ayıran en büyük özellik ürününüzün hızlı ve kaliteli olarak basılmasıdır.Sipariş vereceğiniz Amerikan servisin tasarımından basımına kadar olan tüm süreci takip edip müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Matbaaev’den vereceğiniz amerikan servis siparişi ile müşterilerinizde ve sektörde bıraktığınız iz çok daha akılda kalıcı ve dikkat çekici olacaktır.
Matbaaev’den sipariş verebileceğiniz amerikan servis modellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir.
Amerikan Servis siparişi vermek için;
İlk adım sipariş vereceğiniz amerikan servis üstünde yazacak olan bilgileri belirlemek ve logo tasarımı için tasarım ekibimizle görüşmek. Daha sonra amerikan servis de belirtmek istediğiniz özellikleri söylemek. amerikan servisle ilgili tüm detaylar tamamlandığında onayınızı alıp basıma gönderiyoruz.
www.matbaaev.com internet adresinden ya da iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.