Ayaklı pano, metal tekli veya ikili ayaklardan oluşan üzerinde faklı şekillerde modellerde yapılan ayaklı panolar ile görsellerin yazıların tanıtımının yapılmasına yardım eden ürünlerden biridir. Genel olarak iç mekanda kullanılma amacıyla tasarlanan ürünlerdir. Uzun ve görme de kolay olmasıyla en çok dikkatı çekebilmektedir.
Neden Matbaaev ?
Matbaaev firmanız için kurumsal bir kimlik oluştururken, Ayaklı pano tasarımını ve kalitesini göz önünde bulundurur.Matbaaevi ayıran en büyük özellik ürününüzün hızlı ve kaliteli olarak basılmasıdır.Sipariş vereceğiniz Ayaklı pano tasarımından basımına kadar olan tüm süreci takip edip müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Matbaaev’den vereceğiniz Ayaklı pano siparişi ile müşterilerinizde ve sektörde bıraktığınız iz çok daha akılda kalıcı ve dikkat çekici olacaktır.
Matbaaev’den sipariş verebileceğiniz Ayaklı pano modellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir.
Ayaklı pano siparişi vermek için;
İlk adım sipariş vereceğiniz Ayaklı pano üstünde yazacak olan bilgileri belirlemek ve logo tasarımı için tasarım ekibimizle görüşmek. Daha sonra Afiş / Poster de belirtmek istediğiniz özellikleri söylemek. Ayaklı pano ile ilgili tüm detaylar tamamlandığında onayınızı alıp basıma gönderiyoruz.
www.matbaaev.com internet adresinden ya da iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.