Belirli bir adet yapılabilen reklam için üzerinde logo, adres bulunan peçetelerdir.Siparişe göre Ekonomik ve lüks olarak,tek kat yada çift kat olarak üretilmektedir.Logo tasarım ve görsel onayını takiben üretimi yapılmaktadır.
Neden Matbaaev ?
Matbaaev firmanız için kurumsal bir kimlik oluştururken, Baskılı Peçete tasarımını ve kalitesini göz önünde bulundurur.Matbaaevi ayıran en büyük özellik ürününüzün hızlı ve kaliteli olarak basılmasıdır.Sipariş vereceğiniz Baskılı Peçetenin tasarımından basımına kadar olan tüm süreci takip edip müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Matbaaev’den vereceğiniz Baskılı Peçete siparişi ile müşterilerinizde ve sektörde bıraktığınız iz çok daha akılda kalıcı ve dikkat çekici olacaktır.
Matbaaev’den sipariş verebileceğiniz Baskılı Peçete modellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir.
Baskılı Peçete siparişi vermek için;
İlk adım sipariş vereceğiniz Baskılı Peçete üstünde yazacak olan bilgileri belirlemek ve logo tasarımı için tasarım ekibimizle görüşmek. Daha sonra Baskılı Peçete de belirtmek istediğiniz özellikleri söylemek. Baskılı Peçete ile ilgili tüm detaylar tamamlandığında onayınızı alıp basıma gönderiyoruz.
www.matbaaev.com internet adresinden ya da iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.