Genellikle kalabalık yolların kenarında bulunan bir dış mekan reklam ürünüdür. Reklam panoları yoldan geçen sürücüler ve yayalara büyük reklamlar sunar. Genellikle büyük yazılmış bir slogan ya da görsel barındırır.En etkili reklam şekillerinden biridir.
Neden Matbaaev ?
Matbaaev firmanız için kurumsal bir kimlik oluştururken, Billboard tasarımını ve kalitesini göz önünde bulundurur.Matbaaevi ayıran en büyük özellik ürününüzün hızlı ve kaliteli olarak basılmasıdır.Sipariş vereceğiniz Billboard tasarımından basımına kadar olan tüm süreci takip edip müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Matbaaev’den vereceğiniz Billboard siparişi ile müşterilerinizde ve sektörde bıraktığınız iz çok daha akılda kalıcı ve dikkat çekici olacaktır.
Matbaaev’den sipariş verebileceğiniz Billboard modellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir.
Billboard siparişi vermek için;
İlk adım sipariş vereceğiniz Billboard üstünde yazacak olan bilgileri belirlemek ve logo tasarımı için tasarım ekibimizle görüşmek. Daha sonra Billboard da belirtmek istediğiniz özellikleri söylemek. Billboard ile ilgili tüm detaylar tamamlandığında onayınızı alıp basıma gönderiyoruz.
www.matbaaev.com internet adresinden ya da iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.