Seminer, Toplantı gibi işleriniz için çok acil kartvizite ihtiyacınız olduğu taktirde kartvizit ofset baskı veya dijital baskı olarak hazırlanan kartvizitlere denir. Baskı süreleri kartvizit tasarımına vereceğiniz onaya bağlı olarak değişmektedir.
Neden Matbaaev ?
Matbaaev firmanız için kurumsal bir kimlik oluştururken, kartvizitin tasarımını ve kalitesini göz önünde bulundurur.Matbaaevi ayıran en büyük özellik ürününüzün hızlı ve kaliteli olarak basılmasıdır.Sipariş vereceğiniz Dijital Acil Kartvizitinizi tasarımından basımına kadar olan tüm süreci takip edip müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.Matbaaev’den vereceğiniz Dijital Acil Kartvizit siparişi ile müşterilerinizde ve sektörde bıraktığınız iz çok daha akılda kalıcı ve dikkat çekici olacaktır.
Matbaaev’den sipariş verebileceğiniz Dijital Acil Kartvizit modellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir.
Dijital Acil Kartvizit siparişi vermek için;
İlk adım sipariş vereceğiniz Dijital Acil kartvizit üstünde yazacak olan bilgileri belirlemek ve logo tasarımı için tasarım ekibimizle görüşmek. Daha sonra Dijital Acil kartvizitinizde belirtmek istediğiniz özellikleri söylemek Dijital Acil Kartvizitinizle ilgili tüm detaylar tamamlandığında onayınızı alıp basıma gönderiyoruz.
www.matbaaev.com internet adresinden ya da iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.