Satış noktalarında çokça ihtiyaç duyulan malzemelerin başında gelmektedir. Dönkart nedir denildiğinde, şirketlerin müşterileriyle temas kurmasını sağlayan tanıtım araçlarından biridir diyebiliriz.Ürün içeriklerini içerebileceği gibi, hizmetinizin etkili tanıtımını da yapabilirsiniz. Genellikle Restoran – cafe ve mağazalarda sıklıkla tercih edilir.
Neden Matbaaev ?
Matbaaev firmanız için kurumsal bir kimlik oluştururken, dönkart tasarımını ve kalitesini göz önünde bulundurur.Matbaaevi ayıran en büyük özellik ürününüzün hızlı ve kaliteli olarak basılmasıdır.Sipariş vereceğiniz dönkartın tasarımından basımına kadar olan tüm süreci takip edip müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Matbaaev’den vereceğiniz dönkart siparişi ile müşterilerinizde ve sektörde bıraktığınız iz çok daha akılda kalıcı ve dikkat çekici olacaktır.
Matbaaev’den sipariş verebileceğiniz dönkart modellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir.
Dönkart siparişi vermek için;
İlk adım sipariş vereceğiniz dönkart üstünde yazacak olan bilgileri belirlemek ve logo tasarımı için tasarım ekibimizle görüşmek. Daha sonra dönkart da belirtmek istediğiniz özellikleri söylemek. dönkart ile ilgili tüm detaylar tamamlandığında onayınızı alıp basıma gönderiyoruz.
www.matbaaev.com internet adresinden ya da iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.