Islak mendil ya da kolonyalı mendil, katlanmış ve kolaylık sağlamak için ayrı ayrı sarılan küçük ıslak kâğıt veya bez parçasıdır.Islak mendil, kişisel hijyen veya ev temizliği gibi temizleme amaçları için kullanılır. Restoran ve cafelerde sıklıkla tercih edilir. ve bu sayede markanın logosunu koymuş olduğunuz peçeteler elden ele dolaşarak markanızı tanıtmada yardımcı olurlar.
Neden Matbaaev ?
Matbaaev firmanız için kurumsal bir kimlik oluştururken, Islak mendil tasarımını ve kalitesini göz önünde bulundurur.Matbaaevi ayıran en büyük özellik ürününüzün hızlı ve kaliteli olarak basılmasıdır.Sipariş vereceğiniz Islak mendilin tasarımından basımına kadar olan tüm süreci takip edip müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Matbaaev’den vereceğiniz Islak mendil siparişi ile müşterilerinizde ve sektörde bıraktığınız iz çok daha akılda kalıcı ve dikkat çekici olacaktır.
Matbaaev’den sipariş verebileceğiniz Islak mendil modellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir.
Islak mendil siparişi vermek için;
İlk adım sipariş vereceğiniz Islak mendil üstünde yazacak olan bilgileri belirlemek ve logo tasarımı için tasarım ekibimizle görüşmek. Daha sonra Islak mendil de belirtmek istediğiniz özellikleri söylemek. Islak mendil ile ilgili tüm detaylar tamamlandığında onayınızı alıp basıma gönderiyoruz.
www.matbaaev.com internet adresinden ya da iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.