Standart kartvizitin ötesinde kaliteli ve daha prestijli bir kartvizit yaptırmak istiyorsanız Kabartma Laklı Kartvizit isteğiniz karşılayabilecek olan kartvizit modellerinden biridir.Matbaaev kartvizitinizi uygun fiyata hızlı ve kaliteli bir şekilde basar ve taahhüt ettiği tarihte kargoya verir. Uzun süreli kullanımı olmasından dolayı yoğun ilgi gören kartvizitlerden biridir. Bundan dolayı grafik çalışması dikkatle yapılması gerekir.
Tasarıma karar verilip,müşteri onayı aldıktan sonra baskı aşamasına geçilir ve üst katmanına doku ilave edilmesi ile işlem devam eder. İşlem için lak bıçağı kullanılır matbaaların kullandıkları makineye göre değişiklik gösterebilir. Genelde bu bıçak belirli milimetrik kalınlık ölçüsün de uygulanır. Baskıda lak için bölme bir şablon belirlenmiştir. Eğer asgari seviye de yer almıyor ise bu kısma lak ilave edilmemelidir.
Neden Matbaaev ?
Matbaaev firmanız için kurumsal bir kimlik oluştururken, kartvizitin tasarımını ve kalitesini göz önünde bulundurur.Matbaaevi ayıran en büyük özellik ürününüzün hızlı ve kaliteli olarak basılmasıdır.Sipariş vereceğiniz Kabartma Laklı Kartvizitinizi tasarımından basımına kadar olan tüm süreci takip edip müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.Matbaaev’den vereceğiniz Kabartma Laklı Kartvizit siparişi ile müşterilerinizde ve sektörde bıraktığınız iz çok daha akılda kalıcı ve dikkat çekici olacaktır.
Matbaaev’den sipariş verebileceğiniz kabartma laklı Kartvizit modellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir.
Kabartma Laklı Kartvizit siparişi vermek için;
İlk adım sipariş vereceğiniz Kabartma Laklı kartvizit üstünde yazacak olan bilgileri belirlemek ve logo tasarımı için tasarım ekibimizle görüşmek. Daha sonra Kabartma Laklı kartvizitinizde belirtmek istediğiniz özellikleri söylemek Kabartma Laklı Kartvizitinizle ilgili tüm detaylar tamamlandığında onayınızı alıp basıma gönderiyoruz.
www.matbaaev.com internet adresinden ya da iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.