Kaldırım dubası veya bir diğer adıyla park dubası, işletmeler tarafından kaldırım üzerinde veya park yerlerinde reklam amacıyla kullanılır. Kaldırım dubası genellikle kaldırım üzerlerinde yoldan geçen potansiyel müşterileri mağazaya çekmek ya da marka bilinirliği yaratmak amaçlı kullanılır. Park dubası ise park yerini firmaya ve firma müşterilerine ayırmak ve bunun yanında reklam yapmak için kullanılır.
Neden Matbaaev ?
Matbaaev firmanız için kurumsal bir kimlik oluştururken, Kaldırım Park Dubası tasarımını ve kalitesini göz önünde bulundurur.Matbaaevi ayıran en büyük özellik ürününüzün hızlı ve kaliteli olarak basılmasıdır.Sipariş vereceğiniz Kaldırım Park Dubası tasarımından basımına kadar olan tüm süreci takip edip müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Matbaaev’den vereceğiniz Kaldırım Park Dubası siparişi ile müşterilerinizde ve sektörde bıraktığınız iz çok daha akılda kalıcı ve dikkat çekici olacaktır.
Matbaaev’den sipariş verebileceğiniz Kaldırım Park Dubası modellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir.
Kaldırım Park Dubası siparişi vermek için;
İlk adım sipariş vereceğiniz Kaldırım Park Dubası üstünde yazacak olan bilgileri belirlemek ve logo tasarımı için tasarım ekibimizle görüşmek. Daha sonra Kaldırım Park Dubası da belirtmek istediğiniz özellikleri söylemek. Kaldırım Park Dubası ile ilgili tüm detaylar tamamlandığında onayınızı alıp basıma gönderiyoruz.
www.matbaaev.com internet adresinden ya da iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz