Kapı askısı ebatı 10×21 cm (Değişik bıçak ve ebat seçenekleri ile ) olarak kullanılır sayfa sayısı 2 dir baskı ise ön ve arka şeklindedir kağıt gramajı ise 130,170,200 ve 350 gr olabilir kesim ise özel kesimdir Minimum 1000 adet üretilmektedir üretim süresi ise 4-5 iş günüdür.
Neden Matbaaev ?
Matbaaev firmanız için kurumsal bir kimlik oluştururken, kapı askısının tasarımını ve kalitesini göz önünde bulundurur. Matbaaevi ayıran en büyük özellik ürününüzün hızlı ve kaliteli olarak basılmasıdır.Sipariş vereceğiniz kapı askısının tasarımından basımına kadar olan tüm süreci takip edip müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Matbaaev’den vereceğiniz kapı askısı siparişi ile müşterilerinizde ve sektörde bıraktığınız iz çok daha akılda kalıcı ve dikkat çekici olacaktır.
Matbaaev’den sipariş verebileceğiniz kapı askısı modellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir.
Kapı askısı siparişi vermek için;
İlk adım sipariş vereceğiniz kapı askısı üstünde yazacak olan bilgileri belirlemek ve logo tasarımı için tasarım ekibimizle görüşmek. Daha sonra kapı askısında belirtmek istediğiniz özellikleri söylemek. kapı askınızla ilgili tüm detaylar tamamlandığında onayınızı alıp basıma gönderiyoruz.
www.matbaaev.com internet adresinden ya da iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.