Kraft çanta imalatında kullanılan kağıt gramajı genelde 70gr.dır. … Ağırlıklı olarak kahverengi kraft kağıttan üretilen kraft çantalar, gelişen teknoloji ve artan çanta makineleriyle birlikte, beyaz kraft kağıdın kullanım oranını da artırmıştır. Restoran ve mağaza sektöründe sıklıkla kullanılır.
Neden Matbaaev ?
Matbaaev firmanız için kurumsal bir kimlik oluştururken, Kraft çanta tasarımını ve kalitesini göz önünde bulundurur.Matbaaevi ayıran en büyük özellik ürününüzün hızlı ve kaliteli olarak basılmasıdır.Sipariş vereceğiniz Kraft çantanın tasarımından basımına kadar olan tüm süreci takip edip müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Matbaaev’den vereceğiniz Kraft çanta siparişi ile müşterilerinizde ve sektörde bıraktığınız iz çok daha akılda kalıcı ve dikkat çekici olacaktır.
Matbaaev’den sipariş verebileceğiniz Kraft çanta modellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir.
Kraft çanta siparişi vermek için;
İlk adım sipariş vereceğiniz Kraft çanta üstünde yazacak olan bilgileri belirlemek ve logo tasarımı için tasarım ekibimizle görüşmek. Daha sonra Kraft çanta da belirtmek istediğiniz özellikleri söylemek. Kraft çanta ile ilgili tüm detaylar tamamlandığında onayınızı alıp basıma gönderiyoruz.
www.matbaaev.com internet adresinden ya da iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.