Kişiyi ve bağlı olduğu işletmeyi, kuruluşu tanıtmak amacıyla tasarlanmış, üzerinde kuruluşun adı, logosu, kişinin ismi, ünvanı, ulaşılabilecek telefon numaraları, faks numaraları, adres, gibi bilgilerin yazılı olduğu ince kartvizitlere denir.
Neden Matbaaev ?
Matbaaev firmanız için kurumsal bir kimlik oluştururken, kartvizitin tasarımını ve kalitesini göz önünde bulundurur.Matbaaevi ayıran en büyük özellik ürününüzün hızlı ve kaliteli olarak basılmasıdır.Sipariş vereceğiniz Kredi Kartı Kartvizitinizi tasarımından basımına kadar olan tüm süreci takip edip müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.Matbaaev’den vereceğiniz Kredi Kartı Kartvizit siparişi ile müşterilerinizde ve sektörde bıraktığınız iz çok daha akılda kalıcı ve dikkat çekici olacaktır.
Matbaaev’den sipariş verebileceğiniz Kredi Kartı Kartvizit modellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir.
Kredi Kartı Kartvizit siparişi vermek için;
İlk adım sipariş vereceğiniz Kredi Kartı kartvizit üstünde yazacak olan bilgileri belirlemek ve logo tasarımı için tasarım ekibimizle görüşmek. Daha sonra Kredi Kartı kartvizitinizde belirtmek istediğiniz özellikleri söylemek Kredi Kartı Kartvizitinizle ilgili tüm detaylar tamamlandığında onayınızı alıp basıma gönderiyoruz.
www.matbaaev.com internet adresinden ya da iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.