Promosyon kutusu şirketlerin kendilerini veya ürünlerini en iyi şekilde tanıtmak ve sunmak için kullanılan en etkili yöntemlerden biridir.Promosyon kutusu çeşitleri Genel olarak Çikolata Kutuları, Fantezi Kutuları, Kutuları, Bebek Kutuları, Lokum Kutuları, Draje Kutuları, Gömlek kutusu, çeşitlerimizdir.promosyon kutu konusunda matbaaev müşterilerine hem yüksek kaliteli hem de uygun promosyon kutu fiyatını sunar.Türkiye’deki büyük kurumsal şirketlerin 1 numaralı tercihi Matbaaev ile beraber kutu dışında yüzlerce matbaa ve baskı ürünlerini uygun ve kolay şekilde satın alabilirsiniz alabilirsiniz.
Neden Matbaaev ?
Matbaaev firmanız için kurumsal bir kimlik oluştururken, kutu tasarımını ve kalitesini göz önünde bulundurur.Matbaaevi ayıran en büyük özellik ürününüzün hızlı ve kaliteli olarak basılmasıdır.Sipariş vereceğiniz kutu tasarımından basımına kadar olan tüm süreci takip edip müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Matbaaev’den vereceğiniz kutu siparişi ile müşterilerinizde ve sektörde bıraktığınız iz çok daha akılda kalıcı ve dikkat çekici olacaktır.
Matbaaev’den sipariş verebileceğiniz kutu modellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir.
kutu siparişi vermek için;
İlk adım sipariş vereceğiniz kutu üstünde yazacak olan bilgileri belirlemek ve logo tasarımı için tasarım ekibimizle görüşmek. Daha sonra kutu da belirtmek istediğiniz özellikleri söylemek. kutu ile ilgili tüm detaylar tamamlandığında onayınızı alıp basıma gönderiyoruz.
www.matbaaev.com internet adresinden ya da iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.