Özellikle perakende sektöründe sıklıkla kullanılan baskı türleri arasında yer alan plastik kartlar; Barkodlu Plastik Kart, Embosslu Plastik Kart ve Seri Numaralı Plastik Kart seçeneklerine sahip. Plastik kartlar; müşteri kartı, promosyon kartı, otel kartı, hastane kartı, ziyaretçi kartı gibi amaçlarla tercih edilmektedir. Plastik kartlar bu kullanı alanları dışında da kullanılmaktadır. Bu noktada plastik kartların baskı kalitesinin yüksek olması hem marka imajı hem de uzun süre kullanılabilmesi ve maliyeti düşürmesi açısından oldukça önemlidir.
Neden Matbaaev ?
Matbaaev firmanız için kurumsal bir kimlik oluştururken, kartvizitin tasarımını ve kalitesini göz önünde bulundurur.Matbaaevi ayıran en büyük özellik ürününüzün hızlı ve kaliteli olarak basılmasıdır.Sipariş vereceğiniz Plastik Kartvizitinizi tasarımından basımına kadar olan tüm süreci takip edip müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.Matbaaev’den vereceğiniz Kredi Kartı Kartvizit siparişi ile müşterilerinizde ve sektörde bıraktığınız iz çok daha akılda kalıcı ve dikkat çekici olacaktır.
Matbaaev’den sipariş verebileceğiniz Plastik Kartvizit modellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir.
Plastik Kartvizit siparişi vermek için;
İlk adım sipariş vereceğiniz Plastik kartvizit üstünde yazacak olan bilgileri belirlemek ve logo tasarımı için tasarım ekibimizle görüşmek. Daha sonra Plastik kartvizitinizde belirtmek istediğiniz özellikleri söylemek Plastik Kartvizitinizle ilgili tüm detaylar tamamlandığında onayınızı alıp basıma gönderiyoruz.
www.matbaaev.com internet adresinden ya da iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.