Promosyon ajanda çok fazla tercih edilen ve bazı firmanın tanıtım yolu haline getirmiş olduğu bir üründür. en eski promosyon ürünlerinden biri olduğu da söylenebilir. Yıllarca en çok kullanılan promosyon ürünü olan bu defterler hala şuan birçok insan tarafından tercih edilmeye devam etmektedir. şirketin kurumsal benliğini en güzel şekilde gösteren ajandaları kalabalık toplantılardan veya çoklu organizasyonlardan sonra dağıtabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünlerin hediye edilmesini konferans gibi daha kurumsal toplantıdan sonra da verebilirsiniz. defterin reklam ve tanıtım ürünü olarak seçilmesinin birden çok sebebi vardır. Her kesime uyan ve normal bir defter gibi kullanışlı olan bu ürünler genelde çalışan kesime çok daha fazla hitap etmektedir. İçinde çok fazla işimize yarar bilginin bulunması ve harika bir zaman/tarh planlayıcısı olması ajandaların şirketlerin tarafından promosyon ürün olarak ilk olarak tercih edilmesini sağlamaktadır. Promosyon ajanda çeşit olarak değişiklere açık olan ürünlerdir. ürünlerin bu farklılıklarının olmasıda da fiyatlarını değiştiren önemli faktörlerden biridir. Promosyon ajanda tercih edilmiş ise hemen hemen her türlü detaya dikkatlice yaklaşılması gerekir. Sayfa sayısı, dış kapak tasarımı, firma amblem ve logosunun baskı tekniği, renklerin canlılığı gibi detaylar en önemli unsurlardan biridir.
promosyon ajanda/defter konusunda matbaaev müşterilerine hem yüksek kaliteli hem de uygun promosyon ajanda/defter fiyatını sunar.
Türkiye’deki büyük kurumsal şirketlerin 1 numaralı tercihi Matbaaev ile beraber defter/ajanda dışında yüzlerce matbaa ve baskı ürünlerini uygun ve kolay şekilde satın alabilirsiniz alabilirsiniz.