İş dünyasında olmazsa olmazı olan kartvizitler profesyonel iş dünyasında kimliğiniz olur. İyi tasarlanmış kartvizit kişiler üzerinde önemli bir etkiye sahip. Bunun yanı sıra değişen dünya ve gelişen teknolojiyle beraber her geçen gün yeni ve farklı olana ilgi artmaktadır.
Yarı saydam görünümlü son teknoloji makinelerde UV baskı tekniği kullanılarak basılan şeffaf plastik kartvizitler uzun ömürlü olmasının yanı sıra renk solması su, nem v.b. etkenlerden etkilenmediği için büyük ilgi görmektedir.
Neden Matbaaev ?
Matbaaev firmanız için kurumsal bir kimlik oluştururken, kartvizitin tasarımını ve kalitesini göz önünde bulundurur.Matbaaevi ayıran en büyük özellik ürününüzün hızlı ve kaliteli olarak basılmasıdır.Sipariş vereceğiniz Şeffaf Kartvizitinizi tasarımından basımına kadar olan tüm süreci takip edip müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.Matbaaev’den vereceğiniz Şeffaf Kartvizit siparişi ile müşterilerinizde ve sektörde bıraktığınız iz çok daha akılda kalıcı ve dikkat çekici olacaktır.
Matbaaev’den sipariş verebileceğiniz Şeffaf Kartvizit modellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir.
Şeffaf Kartvizit siparişi vermek için;
İlk adım sipariş vereceğiniz Şeffaf kartvizit üstünde yazacak olan bilgileri belirlemek ve logo tasarımı için tasarım ekibimizle görüşmek. Daha sonra Şeffaf kartvizitinizde belirtmek istediğiniz özellikleri söylemek Şeffaf Kartvizitinizle ilgili tüm detaylar tamamlandığında onayınızı alıp basıma gönderiyoruz.
www.matbaaev.com internet adresinden ya da iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.