Kurumsal firmanızı, yaptığınız işi ve vizyonunuzu tam anlamıyla yansıtacak kartvizit tasarımına karar vermek ciddi bir iştir. Ne kadar etkileyici ve dikkat çekici bir kartvizit sahibi olursanız, görüştüğünüz kişilerde o kadar yoğun bir etki bırakırsınız. kartvizit modelleri içinde en kaliteli ve dayanıklı seçeneklerden biri de sıvamalı kartvizitlerdir. Sıvamalı kartvizit iki ayrı kağıdın birbirine sıvanması ile oluşan bir kartvizittir. Günümüzde en çok tercih edilen kartlar arasındadır. Standart kartlara göre daha kalın ve dayanıklıdır. Özellik olarak; kabartma laklı/laksız düz kesim/ oval kenar (Radius kesim) ve Özel kesim seçenekleri ile bastırabilirsiniz.
Neden Matbaaev ?
Matbaaev firmanız için kurumsal bir kimlik oluştururken, kartvizitin tasarımını ve kalitesini göz önünde bulundurur.Matbaaevi ayıran en büyük özellik ürününüzün hızlı ve kaliteli olarak basılmasıdır.Sipariş vereceğiniz Sıvamalı Kartvizitinizi tasarımından basımına kadar olan tüm süreci takip edip müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Matbaaev’den vereceğiniz Sıvamalı Kartvizit siparişi ile müşterilerinizde ve sektörde bıraktığınız iz çok daha akılda kalıcı ve dikkat çekici olacaktır.
Matbaaev’den sipariş verebileceğiniz Sıvamalı Kartvizit modellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir. Sıvamalı Kartvizit yapılırken iki kart birbirine sıvanarak birleştirilir böylece kartınız daha kalın ve kaliteli olur. Bu sayede kırılmaz veya kolay kolay yırtılmaz.
Sıvamalı Kartvizit siparişi vermek için;
İlk adım sipariş vereceğiniz sıvamalı kartvizit üstünde yazacak olan bilgileri belirlemek ve logo tasarımı için tasarım ekibimizle görüşmek. Daha sonra sıvamalı kartvizitinizde belirtmek istediğiniz özellikleri söylemek. Sıvamalı Kartvizitinizle ilgili tüm detaylar tamamlandığında onayınızı alıp basıma gönderiyoruz.
www.matbaaev.com internet adresinden ya da iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.