Sıvamalı kenar yaldızlı kartvizit kenarları altın veya bakır ile sıvalanmış göze renklilik katan kartvizitlerdir. kenarlarına sıvalanan yaldızlı bakır veya altınlar göze hitap edilebilecek şekilde profesyonel çalışanlarımız tarafından en güzel şekilde tasarlanmaktaır. 700,300,350 Gr. arasında da olabilir.
Neden Matbaaev ?
Matbaaev firmanız için kurumsal bir kimlik oluştururken, kartvizitin tasarımını ve kalitesini göz önünde bulundurur.Matbaaevi ayıran en büyük özellik ürününüzün hızlı ve kaliteli olarak basılmasıdır.Sipariş vereceğiniz Sıvamalı Kenar Yaldızlı Kartvizitinizi tasarımından basımına kadar olan tüm süreci takip edip müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.Matbaaev’den vereceğiniz Sıvamalı Kenar Yaldızlı Kartvizit siparişi ile müşterilerinizde ve sektörde bıraktığınız iz çok daha akılda kalıcı ve dikkat çekici olacaktır.
Matbaaev’den sipariş verebileceğiniz Sıvamalı Kenar Yaldızlı Kartvizit modellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir.
Sıvamalı Kenar Yaldızlı Kartvizit siparişi vermek için;
İlk adım sipariş vereceğiniz Sıvamalı Kenar Yaldızlı kartvizit üstünde yazacak olan bilgileri belirlemek ve logo tasarımı için tasarım ekibimizle görüşmek. Daha sonra Sıvamalı Kenar Yaldızlı kartvizitinizde belirtmek istediğiniz özellikleri söylemek Sıvamalı Kenar Yaldızlı Kartvizitinizle ilgili tüm detaylar tamamlandığında onayınızı alıp basıma gönderiyoruz.
www.matbaaev.com internet adresinden ya da iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.