Tuale fantazi kartvizit, 350 gr. Fantazi kağıdından basılarak üretilen, üzeri dokulu ya da tırtıklı yapıya sahip kartvizit modelidir. Tuale kartvizit ya da fantazi kartvizit olarak isimlendirilmektedir. Tuale fantazi kartvizit baskılarda genellikşe koyu renk kullanılan sade ve şık tasarımlar tercih edilir.

Neden Matbaaev ?
Matbaaev firmanız için kurumsal bir kimlik oluştururken, kartvizitin tasarımını ve kalitesini göz önünde bulundurur.Matbaaevi ayıran en büyük özellik ürününüzün hızlı ve kaliteli olarak basılmasıdır.Sipariş vereceğiniz Tuale Fantezi Kartvizitinizi tasarımından basımına kadar olan tüm süreci takip edip müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.Matbaaev’den vereceğiniz Tuale Fantezi Kartvizit siparişi ile müşterilerinizde ve sektörde bıraktığınız iz çok daha akılda kalıcı ve dikkat çekici olacaktır.
Matbaaev’den sipariş verebileceğiniz Tuale Fantezi Kartvizit modellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir.
Tuale Fantezi Kartvizit siparişi vermek için;
İlk adım sipariş vereceğiniz Tuale Fantezi kartvizit üstünde yazacak olan bilgileri belirlemek ve logo tasarımı için tasarım ekibimizle görüşmek. Daha sonra Tuale Fantezi kartvizitinizde belirtmek istediğiniz özellikleri söylemek Tuale Fantezi Kartvizitinizle ilgili tüm detaylar tamamlandığında onayınızı alıp basıma gönderiyoruz.
www.matbaaev.com internet adresinden ya da iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.