Yelken bayrak tanıtım yapılacak olan yerlerin önüne dikkat çekmek, kampayalı ürün veya hizmeti tanıtmak yada bilgilendirmek için konulan üründür. Plastik dubası özel alaşımlı direği ve 120 gram raşel kumaş baskıdan oluşmaktadır. Yelken bayrak oldukça tercih edilen bayraklardandır.
Neden Matbaaev ?
Matbaaev firmanız için kurumsal bir kimlik oluştururken, Yelken Bayrak tasarımını ve kalitesini göz önünde bulundurur.Matbaaevi ayıran en büyük özellik ürününüzün hızlı ve kaliteli olarak basılmasıdır.Sipariş vereceğiniz Yelken Bayrak tasarımbasımına kadar olan tüm süreci takip edip müşteri memnuniyetini ön plandaından tutmaktır. Matbaaev’den vereceğiniz Yelken Bayrak siparişi ile müşterilerinizde ve sektörde bıraktığınız iz çok daha akılda kalıcı ve dikkat çekici olacaktır.
Matbaaev’den sipariş verebileceğiniz Yelken Bayrak modellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir.
Yelken Bayrak siparişi vermek için;
İlk adım sipariş vereceğiniz Yelken Bayrak üstünde yazacak olan bilgileri belirlemek ve logo tasarımı için tasarım ekibimizle görüşmek. Daha sonra Yelken Bayrak de belirtmek istediğiniz özellikleri söylemek. Yelken Bayrak ile ilgili tüm detaylar tamamlandığında onayınızı alıp basıma gönderiyoruz.
www.matbaaev.com internet adresinden ya da iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.